Przejdź do treści
Przejdź do stopki

Piknik Rodzinny w Gminnym Zespole Żłobków w Podegrodziu w ramach programu „Rozwijamy się prawidłowo. Spędzamy czas na świeżym powietrzu”

AKTUALNOŚCI

Treść

W dniach 27.06 -  28.06.2024 roku odbył się Piknik rodzinny, w którym swój pierwszy występ przedstawiły dzieci z Gminnego Żłobka w Podegrodziu i Brzeznej. Podekscytowane maluchy w pierwszej kolejności miały okazję zaprezentować swoim rodzicom i opiekunom piosenkę, której nauczyły się specjalnie na tą okazję. Mamy i tatusiowie usłyszeli piękne wyznania miłości. Następnie dzieci wręczyły Pani Wójt własnoręcznie zrobione podarunki. Po prezentacji talentów maluchy dostaly drobne upominki i dyplomy od swoich wychowawczyń za cudowny występ.

Tymczasem w ogrodzie żłobkowym czekała już słodka niespodzianka w postaci owoców, ciatek, ciast, chrupek i różnorakich napoi. Wspólna zabawa rozpoczęła się w rytm muzyki i uroczystość nabrała wesołego tempa. Rozbawione pociechy miały okazję skorzystać z dmuchańca, od którego nie mogły się oderwać. Odwiedziły nas również Panie animatorki, które wykonały piękne malowidła na twarzach dzieci oraz brokatowe tatuaże. Przywiozły one również ze sobą masę przeróżnych gier, z których dzieci mogły skorzystać. Głównymi gośćmi progamu zostali strażacy, którzy odwiedzili nas wraz ze swoim wozem strażckim. Dzieci miały okazję zobaczyć jak wygląda od środka oraz wczuć się w rolę strażaka poprzez puszczanie wody z węża. Zabawie towarzyszyła muzyka i przekąski. Podane zostały pierogi ruskie.

Rodzinna i przyjazna atmosfera wyczuwalna była na każdym kroku i wraz z nutami żłobkowych przebojów roznosiła się po całym miasteczku. Pozostały nam wspomnienia, ciepło w sercach i umocnienie w przekonaniu,że najważniejsza wartość w życiu człowieka to rodzina. Do zobaczenia za rok.

1851667