Przejdź do treści
Przejdź do stopki

Wójt Gminy na zabawie karnawałowej uczestników Placówki Dziennej Opieki i Aktywizacji dla Osób Starszych w Podegrodziu

AKTUALNOŚCI

Treść

Maski karnawałowe, boa z kolorowych piór, cekiny, koronki, suknie balowe, muchy na szyi, kolorowe łańcuchy i balony, stojąca w rogu choinka, wesoła muzyka, śpiew, tańce i roześmiane, szczęśliwe twarze uczestników Placówki Dziennej Opieki i Aktywizacji Dla Osób Starszych w Podegrodziu, przypominają że trwa karnawał!

Uczestnicy kolejnej edycji programu zaprosili na swoją zabawę karnawałową p. Stanisława Banacha Wójta Gminy Podegrodzie, a nad całością imprezy czuwała p. Sabina Urbanik Kierownik OPS.

Organizowanie zabawy karnawałowej dla osób starszych to doskonały sposób na umilenie im czasu i sprawienie, że będą mogły w pełni cieszyć się karnawałową atmosferą. 

Zabawa rozpoczęła się od wspólnego przywitania i przemówienia Wójta Stanisława Banacha oraz Kierownika placówki, którzy życzyli wszystkim udanej i radosnej zabawy. Następnie rozpoczęły się tańce i zabawy, które przygotowano specjalnie dla tej okazji. Wielu uczestników włożyło kostiumy i przebrania, dodając karnawałową atmosferę imprezie.

Nie zabrakło również tradycyjnych karnawałowych przysmaków. Placówka zadbała o pyszne jedzenie i napoje, które można było degustować przez całą imprezę.

Wszyscy bawili się doskonale, a uśmiechy na twarzach uczestników były najlepszym potwierdzeniem udanej imprezy. Zabawa karnawałowa dla osób starszych to doskonały sposób na spędzenie miłego czasu i sprawienie, że każdy poczuje się częścią tej wesołej atmosfery.

Placówka dla osób starszych, organizując takie wydarzenia, daje jej uczestnikom możliwość odmiany codziennych obowiązków oraz stwarza okazję do integracji społecznej. W ten sposób pomaga w podtrzymaniu aktywności oraz promuje zdrowe relacje międzyludzkie, a wszystko to w atmosferze radości, śmiechu i zabawy.

 

1851670