Przejdź do treści
Przejdź do stopki

50 lat i dłużej razem. Wójt Gminy Podegrodzie odwiedził Jubilatów w ich domach

AKTUALNOŚCI

Treść

W październiku 50 par małżeńskich z terenu naszej gminy świętowało jubileusze małżeńskie.

Niestety ze względów zdrowotnych nie wszyscy zaproszeni Jubilaci mogli być obecni na tej uroczystości. Wójt Gminy Podegrodzie-Stanisław Banach oraz Zastępca Kierownika USC w Podegrodziu - Monika Hałas, odwiedzili małżeństwa w ich domach. 

Wójt Gminy przekazał parom małżeńskim medale nadane im przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, listy gratulacyjne oraz upominki. Wójt podziękował za to, że są oni dla młodych ludzi najlepszym przykładem tego, jak trzeba budować trwały i dojrzały związek, i jak w odpowiedzialny sposób pielęgnować uczucie, które stało u podstaw pięknego i trwałego małżeństwa.

Małżonkowie pytani, jaką mają receptę na udane małżeństwo mówią otwarcie: „miłość, wzajemny szacunek zrozumienie i zgoda. Trudne momenty mają prawo zdarzyć się w każdym małżeństwie, ale trzeba razem zrobić wszystko, by wyjść z nich mocniejszymi”.

Parom, które przeżyły ze sobą pół wieku i dłużej życzymy trwania w tej pięknej miłości, którą przyrzekali sobie na ślubnym kobiercu oraz doczekania w zdrowiu i pogodzie ducha Brylantowych Godów. 

 

1851670