Przejdź do treści
Przejdź do stopki

Gmina Podegrodzie otrzymała nagrodę w kategorii ,,Wydarzenie Roku"

AKTUALNOŚCI

Treść

 

Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny, organizowany przez Stowarzyszenie Dla Miasta, odbywa się nieprzerwanie od 2001 roku.

Wydarzenie ma na celu docenianie osób, które poprzez swoją sportową aktywność rozsławiają region sądecki, a dzięki swoim pasjom, zachęcają młodych ludzi do różnych form spędzania wolnego czasu.

Pod koniec lutego br. podczas uroczystej gali w Hotelu Beskid w Nowym Sączu, odbyła się już jego dwudziesta edycja, na której gościł również Wójt Gminy Podegrodzie Stanisław Banach, zasiadając w Komitecie Honorowym Plebiscytu.

Jak co roku uroczystość zgromadziła ludzi sądeckiego sportu, samorządowców, parlamentarzystów oraz polityków. O tym, kto zwyciężył, przesądzili kibice w głosowaniu SMS-owym.

Nagrody przyznane zostały również w kilku innych kategoriach.

W kategorii Wydarzenie Sportowe Roku Gmina Podegrodzie zajęła VIII miejsce za organizację i przeprowadzenie Międzynarodowych Mistrzostw Polski Strongman Team Poland w 2022 roku. 

Strongman Tomasz Kowal, również nagrodzony na gali nagrodą za Sportową imprezę roku 2022, osobiście wręczył Wójtowi Gminy Podegrodzie nagrodę za ww. nominację.

 

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

.

1851673