Przejdź do stopki

Pożegnanie Dyrektora Szkoły Podstawowej w Rogach - Pana Stanisława Krzyżaka.

Pożegnanie Dyrektora Szkoły Podstawowej w Rogach - Pana Stanisława Krzyżaka.

Wczoraj mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w wyjątkowej uroczystości pożegnania wieloletniego Dyrektora Szkoły Podstawowej w Rogach - Pana Stanisława Krzyżaka.

Było to wydarzenie pełne wzruszeń i wdzięczności, będące pięknym podsumowaniem wielu lat pracy na rzecz uczniów, nauczycieli i całej społeczności szkolnej.

W uroczystości uczestniczyli: Wójt Gminy Podegrodzie Małgorzata Gromala, Zastępca Wójta Artur Boruta, Skarbnik Gminy Agnieszka Pacholarz, pracownicy Referatu Oświaty Urzędu Gminy Podegrodzie, Przewodniczący Rady Gminy Jerzy Jasiński, Wiceprzewodniczący Rady Gminy Stefan Śledź, Przewodniczący Komisji Oświaty Jan Kożuch, księża, nauczyciele oraz licznie zaproszeni goście.

Wyjątkowego charakteru uroczystości nadała Kapela Sercówka, której oprawa muzyczna pięknie dopełniła to wyjątkowe wydarzenie.

Panie Dyrektorze, dziękujemy za przygotowanie i organizację tej pięknej uroczystości.

Są ludzie, których pracę mierzy się nie liczbą przepracowanych lat, lecz trwałym śladem, jaki pozostawiają w sercach innych. Pańska działalność na zawsze wpisała się w historię Szkoły Podstawowej w Rogach oraz w pamięć wielu pokoleń uczniów, rodziców i nauczycieli. Dziękujemy za mądrość, rozwagę, konsekwencję i oddanie, z jakimi przez lata budował Pan autorytet szkoły i kształtował jej dobre imię.

Dziękujemy za wszystko i życzymy, aby kolejny etap życia był czasem spokoju, satysfakcji oraz zasłużonego odpoczynku.

 Informacje