W dniu 18 czerwca 2026 r. Seniorzy z Placówki Dziennej Opieki i Aktywizacji dla Osób Starszych wzięli udział w Senioradzie zorganizowanej w Gminie Łącko. W zawodach sportowych dla seniorów uczestniczyło aż 11 drużyn.
Naszych Seniorów wspierali Pani Małgorzata Gromala – Wójt Gminy Podegrodzie oraz Pan Łukasz Schreiner – Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej.
Indywidualne wyróżnienia otrzymali nasi Seniorzy – Pani Zofia Wojnarowska oraz Pan Marian Hejmej.
Sereczne podziękowania dla organizatorów za ciepłe przyjęcie i przygotowanie wydarzenia.
