Gmina Podegrodzie zajęła 5. miejsce w Rankingu Oceny Aktywności Gmin Subregionu Sądeckiego za 2025 rok, potwierdzając swoją wysoką pozycję wśród samorządów regionu. To efekt konsekwentnie realizowanych inwestycji oraz działań podejmowanych na rzecz poprawy jakości życia mieszkańców.
O znaczeniu tego wyróżnienia oraz o najważniejszych przedsięwzięciach realizowanych obecnie w gminie mówi Wójt Gminy Podegrodzie Małgorzata Gromala w programie „Barbackiego 57”. W rozmowie poruszono m.in. tematy związane z inwestycjami drogowymi, rozwojem infrastruktury wodno-kanalizacyjnej, komunikacją publiczną oraz kolejnymi projektami zaplanowanymi do realizacji.
Zapraszamy do obejrzenia całego wywiadu:
Program „Barbackiego 57” - rozmowa z Wójt Gminy Podegrodzie
Fot. Sądeczanin
