Zakład Gospodarki Komunalnej w Podegrodziu informuje, że w związku z prowadzonymi pracami dotyczącymi zlokalizowania awarii na sieci wodociągowej wystąpiła konieczność wyłączenia wody dla odbiorców w miejscowości Brzezna na odcinku od Szkoły Podstawowej w Brzeznej w kierunku Podrzecza oraz ronda przy stacji paliww miejscowości Brzezna – strona lewa.
Wyłączenie wody nastąpiw dniu 24 września od godziny 2200 w nocy do godziny 500 rano 25 września 2023 r.
Zakład Gospodarki Komunalnej w Podegrodziu prosi mieszkańców o zabezpieczenie potrzebnej ilości wody na czas wyłączenia wody.