Przejdź do treści
Przejdź do stopki

Dzień Seniora w Parafii Brzezna

OGŁOSZENIA I KOMUNIKATY

Treść

W ubiegłą sobotę, 7 maja, Seniorzy Parafii Brzezna mieli swoje święto. Dzień Seniora, organizowany przez grupę charytatywną Caritas Brzezna, już na stałe wpisał się w kalendarz imprez tej miejscowości.

Wydarzenie rozpoczęło się uroczystą Mszą Świętą w Kościele na Strzygańcu, podczas której był udzielany Sakrament Namaszczenia Chorych. Po tej uczcie dla ducha, uczestnicy przemieścili się do  miejscowej sali katechetycznej, gdzie przy zastawionych słodkościami stołach, herbacie i kawie, mogli wspominać miniony czas. Spotkanie było uatrakcyjnione koncertem muzyki folklorystycznej na żywo, w wykonaniu dzieci i młodzieży z zespołu regionalnego Brzeźnioki. Oprócz tego, szkolna grupa Caritas, wraz z opiekunami, przygotowała i wręczyła laurki okolicznościowe dla Seniorów. Podczas imprezy, do Seniorów skierowali słowo: Ks. Łukasz Szczepanik, przedstawiciele Caritas- Janina i Ryszard Pietrzakowie oraz Sołtys wsi Brzezna- Jerzy Jasiński. Wszyscy życzyli gościom zdrowia i pogody ducha oraz wyrazili nadzieję na kolejne spotkanie.

Mamy nadzieję, że wszyscy dobrze się bawili i następny Dzień Seniora przyciągnie szersze grono.

Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich Osób, które w jakikolwiek sposób zaangażowały się w zorganizowanie i przebieg tej imprezy. Bóg zapłać za okazane serce.


CARITAS BRZEZNA
1301812