Przejdź do stopki

Wernisaż malarstwa Aleksandry Rey „Będzie las”

Wernisaż malarstwa Aleksandry Rey „Będzie las”

Prezydent Miasta Nowego Sącza Ludomir Handzel oraz Dyrektor Nowosądeckiej Małej Galerii Małgorzata Gułowska serdecznie zapraszają na wernisaż malarstwa Aleksandry Rey „Będzie las”, który odbędzie się 14 sierpnia 2025 roku o godzinie 18:00 w Nowosądeckiej Małej Galerii.

 Informacje