Przejdź do stopki

Oprowadzanie autorskie po wystawie „MOJA SETKA”

Oprowadzanie autorskie po wystawie „MOJA SETKA”

Prezydent Miasta Nowego Sącza Ludomir Handzel oraz Dyrektor Nowosądeckiej Małej Galerii Małgorzata Gułowska serdecznie zapraszają na artystyczną podróż z Wacławem Jagielskim, czyli oprowadzanie autorskie po wystawie „MOJA SETKA”, które odbędzie się 22 maja 2025 roku w godzinach 14:00 – 18:00 w Nowosądeckiej Małej Galerii.

 Informacje