Przejdź do treści
Przejdź do stopki

Sprawozdanie z Mistrzostw Gminy Podegrodzie w tenisie stołowym - Igrzyska Dzieci

Aktualności

Treść

GMINNY KOORDYNATOR SPORTU GMINY PODEGRODZIE

 

KOMUNIKAT nr 5/2021/2022

Sprawozdanie z Mistrzostw Gminy Podegrodzie

w  tenisie stołowym - Igrzyska Dzieci

Zawody zostały  rozegrane w reżimie sanitarnym w celu zmniejszenia ryzyka zakażenia dzieci i młodzieży, a także osób dorosłych  podczas pobytu na zawodach uwzględniono  aktualne zalecenia Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministra Zdrowia, Ministra Rozwoju, Ministra Edukacji Narodowej, Ministra Sportu.

 

  1. Organizator – Gminny Koordynator Sportu.
  2. Termin i miejsce rozgrywania zawodów – 18 listopada 2021 – Długołęka Świerkla.
  3. Cel imprezy – popularyzacja tenisa stołowego wśród młodzieży szkolnej, kształtowanie właściwych postaw i zachowań podczas rozgrywek sportowych – gra fair play oraz wyłonienie mistrzów gminy Podegrodzie, reprezentantów na zawody międzygminne.
  4. Do zawodów zgłosiło się  szkół (22 chłopców i 8 dziewcząt).
  • Szkoła Podstawowa w Długołęce - Świerkli
  • Szkoła Podstawowa w Gostwicy
  • Szkoła Podstawowa w Brzeznej
  • Szkoła Podstawowa w Podegrodziu
  • Szkoła Podstawowa w Olszance

       5. Turniej rozegrano według zasady „do dwóch”  przegranych meczów.
       6. Awans na zawody międzygminne uzyskało 6 najlepszych zawodników i 6 najlepszych zawodniczek oraz po 2 najlepsze zespoły wśród dziewcząt i chłopców.

 

Kolejność   końcowa  w  turnieju chłopców:

M-ce

Imię i Nazwisko zawodnika/Szkoła

Nauczyciel/Opiekun

1.

Mikołaj Kołaciak – SP Brzezna

Leszek Kożuch

2.

Gracjan Gomółka – SP Brzezna

Leszek Kożuch

3.

Kamil Kumor – SP Gostwica

Józef Nieć

4.

Emil Zipser – SP Podegrodzie

Marek Fiut

5.

Karol Duda – SP Długołęka Świerkla

Zygmunt Biel

6.

Krystian Ciapała – SP Podegrodzie

Marek Fiut

 

 

Kolejność   końcowa  w  turnieju dziewcząt:

M-ce

Imię i Nazwisko zawodnika/Szkoła

Nauczyciel/Opiekun

1.

Oliwia Pasoń – SP Olszanka

Wojciech Basta

2.

Zuzanna Szczepaniak  – SP Długołęka Świerkla

Zygmunt Biel

3.

Emilia Fryzowicz  – SP Długołęka Świerkla

Zygmunt Biel

4.

Katarzyna Dadał   – SP Długołęka Świerkla

Zygmunt Biel

5.

Aleksandra Dara   – SP Długołęka Świerkla

Zygmunt Biel

6.

Kinga Ciągło  – SP Gostwica

Józef Nieć

 

 

        7. Podczas zakończenia najlepsze zawodniczki i najlepsi zawodnicy nagrodzeni  zostali  pamiątkowymi  medalami zakupionymi z budżetu Gminy Podegrodzie.

 

 Opracował: Marek Fiut

1163438