KOMUNIKAT nr 6/2019/2020 Sprawozdanie z Mistrzostw Gminy Podegrodzie w tenisie stołowym - Igrzyska Dzieci

GMINNY KOORDYNATOR SPORTU GMINY PODEGRODZIE

KOMUNIKAT nr 6/2019/2020

Sprawozdanie z Mistrzostw Gminy Podegrodzie

w  tenisie stołowym - Igrzyska Dzieci

  1. Organizator – Gminny Koordynator Sportu.
  2. Termin i miejsce rozgrywania zawodów – 25 listopada 2019 – Długołęka Świerkla.
  3. Cel imprezy – popularyzacja tenisa stołowego wśród młodzieży szkolnej, kształtowanie właściwych postaw i zachowań podczas rozgrywek sportowych – gra fair play oraz wyłonienie mistrzów gminy Podegrodzie, reprezentantów na zawody międzygminne.
  4. Do zawodów zgłosiło się 4 szkół (15 chłopców i 8 dziewcząt).
  • Szkoła Podstawowa w Brzeznej
  • Szkoła Podstawowa w Długołęce - Świerkli
  • Szkoła Podstawowa w Gostwicy
  • Szkoła Podstawowa w Stadłach
  1. Turniej rozegrano według zasady „do dwóch”przegranych meczów.
  2. Awans na zawody międzygminne uzyskało 6 najlepszych zawodników i 6 najlepszych zawodniczek oraz po 2 najlepsze zespoły wśród dziewcząt i chłopców.

Kolejność   końcowa  w  turnieju chłopców:

M-ce

 Imię i Nazwisko zawodnika/Szkoła

Nauczyciel/Opiekun

1.

Kacper Skoczeń – SP Stadła

Małgorzata Jurkowska

2.

Karol Kuchnia – SP  Długołęka Świerkla

Zygmunt Biel

3.

Piotr Pata – SP Długołęka Świerkla

Zygmunt Biel

4.

Gracjan Gomółka – SP Brzezna

Leszek Kożuch

5.

Jakub Mordarski – SP Stadła

Małgorzata Jurkowska

6.

Karol Migacz – SP Stadła

Małgorzata Jurkowska

 

 Kolejność   końcowa  w  turnieju dziewcząt:

M-ce

 Imię i Nazwisko zawodnika/Szkoła

Nauczyciel/Opiekun

1.

Karolina  Wastag – Długołęka Świerkla

Zygmunt Biel

2.

Julia Migacz  – SP Gostwica

Józef Nieć

3.

Klaudia Wastag – SP Długołęka Świerkla

Zygmunt Biel

4.

Klaudia Jurkowska – SP Długołęka Świerkla

Zygmunt Biel

5.

Ruchała Zuzanna – SP Stadła

Małgorzata Jurkowska

6.

Katarzyna Zelek – SP Długołęka Świerkla

Zygmunt Biel

 

  1. Do zawodów międzygminnych w drużynowym turnieju tenisa stołowego, który odbędzie się w Kamionce Wielkiej awansowały dziewczęta i chłopcy ze Szkoły Podstawowej w Stadłach i Szkoły Podstawowej w Długołęce Świerkli.
  2. Podczas zakończenia najlepsze zawodniczki i najlepsi zawodnicy nagrodzeni zostali pamiątkowymi medalami zakupionymi z budżetu Gminy Podegrodzie.

 

 Opracował: Marek Fiut

Tagi

GALERIA