Sprawozdanie z Mistrzostw Gminy Podegrodzie w tenisie stołowym - Igrzyska Młodzieży

GMINNY KOORDYNATOR SPORTU GMINY PODEGRODZIE

KOMUNIKAT nr 4/2019/2020

Sprawozdanie z Mistrzostw Gminy Podegrodzie

w  tenisie stołowym - Igrzyska Młodzieży

  1. Organizator – Gminny Koordynator Sportu.
  2. Termin i miejsce rozgrywania zawodów – 7 listopada 2019 – Długołęka Świerkla.
  3. Cel imprezy – popularyzacja tenisa stołowego wśród młodzieży szkolnej, kształtowanie właściwych postaw i zachowań podczas rozgrywek sportowych – gra fair play oraz wyłonienie mistrzów gminy Podegrodzie, reprezentantów na zawody międzygminne.
  4. Do zawodów zgłosiło się 6 szkół (24 chłopców i 14 dziewcząt).
  • Szkoła Podstawowa w Brzeznej
  • Szkoła Podstawowa w Długołęce - Świerkli
  • Szkoła Podstawowa w Gostwicy
  • Szkoła Podstawowa w Olszance
  • Szkoła Podstawowa w Podegrodziu
  • Szkoła Podstawowa w Stadłach
  1. Turniej rozegrano według zasady „do dwóch”przegranych meczów.
  2. Awans na zawody międzygminne uzyskało 6 najlepszych zawodników i 6 najlepszych zawodniczek oraz po 2 najlepsze zespoły wśród dziewcząt i chłopców.

 

 

 

 

 

 

 

Kolejność   końcowa  w  turnieju chłopców:

 

M-ce

 Imię i Nazwisko zawodnika/Szkoła

Nauczyciel/Opiekun

1.

Jakub Mastalski – SP Brzezna

Leszek Kożuch

2.

Grzegorz Bargieł – SP Długołęka Świerkla

Zygmunt Biel

3.

Jakub Kulak – SP Olszanka

Wojciech Basta

4.

Karol Pasoń – SP Olszanka

Wojciech Basta

5.

Wojciech Krajewski – SP Długołęka Świerkla

Zygmunt Biel

6.

Maciej Kotlarz  – SP Długołęka Świerkla

Zygmunt Biel

 

 Kolejność   końcowa  w  turnieju dziewcząt:

 

M-ce

 Imię i Nazwisko zawodnika/Szkoła

Nauczyciel/Opiekun

1.

Natalia Wastag – Długołęka Świerkla

Zygmunt Biel

2.

Julia Matyaszek – SP Gostwica

Józef Nieć

3.

Magdalena Żelasko – SP Gostwica

Józef Nieć

4.

Gabriela Zwolińska – SP Gostwica

Józef Nieć

5.

Gabriela Jarosz – SP Stadła

Małgorzata Jurkowska

6.

Wiktoria Fryzowicz – SP Podegrodzie

Marek Fiut

 

  1. Do zawodów międzygminnych w drużynowym turnieju tenisa stołowego awansowały dziewczętaze Szkoły Podstawowej w Gostwicy oraz Szkoły Podstawowej w Długołęce Świerkli, a wśród chłopców uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Olszance i Szkoły Podstawowej w Długołęce Świerkli.

 

  1. Podczas zakończenia najlepsze zawodniczki i najlepsi zawodnicy nagrodzeni zostali pamiątkowymi medalami zakupionymi z budżetu Gminy Podegrodzie.

 

 Opracował: Marek Fiut

Tagi

GALERIA