Przejdź do treści
Przejdź do stopki

Informacja dla osób które ukończyły 50 rok życia a dotąd jeszcze nie skorzystały z dofinansowania do szkoleń w ramach projektów Kierunek Kariera i Kierunek Kariera Zawodowa

OGŁOSZENIA I KOMUNIKATY

Treść

Szanowni Państwo,

Umiejętności cyfrowe i językowe to jeden z podstawowych wymogów stawianych przy rekrutacji przez wielu pracodawców. Rozwój oprogramowania daje nowe możliwości, ułatwia pracę, ale także wymaga od pracownika ciągłego doskonalenia. Znajomość języków obcych nie tylko znacznie ułatwia korzystanie z coraz nowszych programów komputerowych, ale zdecydowanie ułatwia komunikację z obcokrajowcami – nie tylko podczas zagranicznych wyjazdów.

Pandemia przyspieszyła wdrażanie nowości i spowodowała zmianę kierunków rozwoju wielu przedsiębiorstw, za którymi pracownicy musieli nadążyć. Istotne jest, aby swoją merytoryczną wiedzę i wieloletnie doświadczenie w pracy potrafili połączyć z nowoczesnymi narzędziami cyfrowymi.

Projekt Kierunek Kariera to szansa na dobór odpowiedniej formy nauki i nabycie najpotrzebniejszych kompetencji. Nie jest ważne czy masz 50 czy 70 lat. Liczą się tylko silna motywacja, pracowitość i dążenie do pozyskania nowych umiejętności. Wsparcie może wynieść nawet 85% wartości usługi, dlatego nie warto czekać z decyzją!

Szczegóły w zakładce "Zgłoś się"

 

Informacja dla osób które ukończyły 50 rok życia a dotąd jeszcze nie skorzystały z dofinansowania do szkoleń w ramach projektów Kierunek Kariera i Kierunek Kariera Zawodowa – informacja dostępna jest na  stronie internetowej: https://tiny.pl/922hq oraz na FB: (5) PociagDoKariery.pl - pełen inspiracji zawodowych | Facebook

1377326