Narodowe Centrum Badań i Rozwoju zaprasza przedsiębiorców na BEZPŁATNE spotkanie, podczas którego można dowiedzieć się jak uzyskać dofinansowanie na rozwój firmy!

Szanowni Państwo!

Spotkanie odbędzie się 10 października 2018 r. w Nowym Sączu, Nowosądecki Inkubator Przedsiębiorczości ul. Wyspiańskiego 13, godz. 10:00- 13:00

ZAPISY: wymagana rejestracja poprzez formularz onlinehttps://www.ncbrdlafirm.pl/spotkanie-w-nowym-saczu/.

NCBR dla Firm to cykl spotkań organizowanych z myślą o potrzebach przedsiębiorców, na których będziecie mogli Państwo poznać ofertę wsparcia Narodowego Centrum Badań i Rozwoju (NCBR) ze środków Funduszy Europejskich dla rozwoju państwa biznesu. Nasi eksperci zaprezentują możliwości uzyskania dotacji na działania, które pozwolą Państwa firmie na wprowadzenie nowatorskich rozwiązań w prowadzonej działalności lub udoskonalenie już istniejących produktów lub usług.
Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom NCBR wprowadziło proste zasady ubiegania się o dofinansowanie w konkursach Programu Inteligentny Rozwój (POIR), m.in. znacząco ograniczając formalności i skracając czas oceny wniosków. Podczas spotkań eksperci NCBR zaprezentują nie tylko ofertę dofinansowania i ogólne zasady udziału w konkursach POIR, ale przedstawią na konkretnych przykładach jak korzystać ze wsparcia NCBR i Funduszy Europejskich. Odpowiedzą także na wszelkie pytania z Państwa strony.

Zapraszamy na spotkanie i do zobaczenia!
W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy:

spotkania@ncbrdlafirm.pl

Tagi