Przepiękny jubileusz obchodzi dzisiaj mieszkanka Gminy Podegrodzie, Pani Ludwika Błaszczyk. Swoje setne urodziny świętowała w gronie najbliższych

Równo sto lat temu, 9 sierpnia przyszła na świat Pani Ludwika Błaszczyk, mieszkanka Olszanej. Stulatka urodziła dziesięcioro dzieci. Doczekała się też 36 wnucząt, 28 prawnucząt oraz 3 praprawnucząt.

W kolejce do Pani Ludwiki ustawiło się mnóstwo osób. Nie mogło zabraknąć również władz gminy. Pani Wójt, Małgorzata Gromala oraz Z-ca kierownika USC, Pani Monika Hałas złożyły najserdeczniejsze życzenia oraz przekazali jubilatce upominek. W uroczystościach wzięli również udział przedstawiciele Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego  w Nowym Sączu, którzy dołączyli się do życzeń.

Jubilatce odśpiewano wspólnie dwieście lat. Warto zaznaczyć, że jubilatka  sama zdmuchnęła świeczki z tortu. Nie obyło się bez wspomnień, którymi Pani Ludwika  chętnie dzieli się z najbliższymi.

Z okazji tak wspaniałego jubileuszu pragniemy złożyć solenizantce  najserdeczniejsze życzenia, dużo zdrowia i radości na każdy dzień.

Tagi