ZGŁOŚ DRUŻYNĘ DO SUFIGS LIGI ORLIKA 2018 !!!

Przed nami największa piłkarska impreza w Powiecie Nowosądeckim. Już dziś, zapisz się do Sufigs Ligi Orlika i przeżyj z nami niezapomniane emocje i chwile na boiskach Orlikowych. Pięć miesięcy rywalizacji o prymat najlepszej drużyny na sztucznej trawie. Czy może Cię zabraknąć? Odpowiedź jednoznacznie brzmi NIE. Wszelkie informacje znajdziecie na stronie www.lfsportevents.pl w zakładce Sufigs Liga Orlika, na plakacie oraz u organizatora.  

W tym roku Sufigs Liga Orlika ponownie się rozrasta. W przypadku dużego zainteresowania, a takie na ten czas jest, drużyny zostaną podzielone na trzy klasy rozgrywkowe: Ekstraklasę, I Ligę oraz II Ligę. Na podstawie wyników z ubiegłego sezonu, do Ekstraklasy i 1 Ligi przydzielone zostaną zespoły na podstawie zeszłorocznych wyników, natomiast resztę stawki uzupełnią nowo zapisane drużyny. Najlepsza drużyna z eliminacji wśród nowych drużyn być może będzie mogła zagrać nawet w Ekstraklasie, natomiast dla nowych członków czeka kilka miejsc w 1 Lidze. Reszta zostanie przydzielona do 2 Ligi. Eliminacje dla nowych drużyn odbędą się 14 kwietnia 2018 na Orliku w Jazowsku. W tym roku Sufigs Liga Orlika ponownie zagości w trzech miejscowościach; w Brzeznej, Podegrodziu i Jazowsku – dodaje Łukasz Frączek organizator rozgrywek

            W każdej klasie rozgrywkowej do wygrania puchary, medale, dyplomy, nagrody indywidualne ale i też finansowe. Zwycięzca Sufigs Ligi może liczyć na 2000 zł, wicemistrz na 1000 zł a zdobywca trzeciego miejsca na 500 zł. W I Lidze oprócz w/w nagród zwycięzca zainkasuje 1000 zł, a za drugie miejsce 500 zł. W II Lidze, oprócz w/w nagród zwycięzca otrzyma 1000 zł, a zdobywca drugiego miejsca 500 zł. Każda drużyna niezależnie od zdobytego miejsca, otrzyma pakiet nagród a w nim: puchar względnie wysoki do lokaty, dyplomy, zdjęcie drużynowe w ramce oraz płytkę ze zdjęciami z całego sezonu.

 

ZOBACZ OFERTĘ SUFIGS LIGI ORLIKA 2018 http://lfsportevents.pl/oferta-orlik/

 

Już dziś ZAPISZ swoją drużynę !!!

Więc informacji:

tel: 500-758-968, e-mail: biuro@lfsportevents.pl

oraz na plakacie i głównej stronie wydarzenia http://lfsportevents.pl/ligaorlika/ 

Zapisy potrwają do 13 kwietnia 2018.

Ilość miejsc ograniczona

Tagi